O nás

Kde bolo tam bolo…..

V januári roku 2006 sa začala písať história našej škôlky.

Zabývali sme sa na hrade, ktorý sídli na ul. Třebíčska 13 v Humennom.

A žije sa nám kráľovsky. Vyrastajú z nás hotoví umelci: speváci, maliari, hudobníci, sochári, olympionici, knihomoli… Každý deň je plný zaujímavých hier, aktivít a výletov.

Popri tom stíhame trénovať v 1. atletickom klube Humenné a učiť sa anglický jazyk v škole Helen Doron.

Spoločne využívame všetky možnosti návštev podujatí, ktoré pripravilo Mesto Humenné alebo kino Fajn. Rozprávky, koncerty pre deti, súťaže… Ruku v ruke si ideme pozrieť miesta, na ktorých uvidíme a naučíme sa niečo nové.

No aj tak zo všetkého najradšej máme dni, keď sa u nás oslavuje.

Keď nemáme žiadnu oslavu, tešíme sa na kúzelnú noc v škôlke, na Večer anjelikov pod vianočným stromčekom alebo bláznivý karneval, na návštevu Veľkonočného zajačika, Deň skautov, Deň indiánov či na floorbalový zápas, alebo dokonca na Let drakov nad našimi hlavami. Našu coolovú oslavu sviatku detí by ste určite chceli zažiť aj Vy! A ozaj, každému z nás Mikuláš nosí prekvapenia až domov.

A na záver školského roka máme vždy veľkolepú udalosť – Kráľovskú akadémiu. Malým aj veľkým na nej ukážeme, čo všetko vieme. Spolu sa tak rozlúčime nielen so školským rokom, no aj s budúcimi školákmi…

O tom všetkom ba aj oveľa viac sa dočítate v našej “Knihe zákonov“- Školský vzdelávací program s názvom “Kráľovstvo Aura“.